Umów się na wizytę
Zapoznałem się z Polityką Prywatności Przychodni KEN Cybisa.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przychodnie KEN Cybisa moich danych osobowych w celu umówienia wizyty.
Umów się na wizytę

O przychodni

Przychodnia Lekarska KEN Cybisa to nowoczesna placówka zlokalizowana w samym sercu Ursynowa!

 

W ramach świadczeń POZ zapewniamy pacjentom objętym ubezpieczeniem NFZ nieodpłatny dostęp do wysoko wykwalifikowanych lekarzy tj. internisty . W naszej placówce wykonujemy także badania laboratoryjne oraz EKG. Nasi lekarza to jedni z najlepszych specjalistów w Warszawie. Cechuje ich indywidualne podejście do pacjenta jak również wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie.

Nasza placówka mieści się przy ul. Cybisa 4. W nowej lokalizacji prowadzone są usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej. Nasi pacjenci mogą tam skorzystać z konsultacji u lekarzy rodzinnych.

Wychodzimy z założenia, że pacjent jest najważniejszy i to Państwa zdrowie jest dla nas priorytetem. Każdego dnia nasz personel stara się wyjść naprzeciw Państwa potrzebom i w miarę możliwości pomóc każdemu pacjentowi, który zgłosi się do naszej placówki. Jesteśmy też zwolennikami cyfryzacji, dlatego pomagamy naszym pacjentom w założeniu Internetowego Konta Pacjenta, które umożliwia im m.in. swobodny dostęp do historii zdrowia pacjenta, e-recept, zwolnień lekarskich czy skierowań. Jesteśmy również jednym z punktów, gdzie mogą Państwo potwierdzić profil zaufany.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Pozdrawiamy i życzymy Państwu zdrowia

Zarząd i pracownicy Przychodni KEN Cybisa

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.