Umów się na wizytę

  Zapoznałem się z Polityką Prywatności Przychodni KEN Cybisa.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przychodnie KEN Cybisa moich danych osobowych w celu umówienia wizyty.
  Umów się na wizytę

  O przychodni

  Przychodnia Lekarska KEN Cybisa to nowoczesna placówka zlokalizowana w samym sercu Ursynowa!

   

  W ramach świadczeń POZ zapewniamy pacjentom objętym ubezpieczeniem NFZ nieodpłatny dostęp do wysoko wykwalifikowanych lekarzy tj. internisty . W naszej placówce wykonujemy także badania laboratoryjne oraz EKG. Nasi lekarza to jedni z najlepszych specjalistów w Warszawie. Cechuje ich indywidualne podejście do pacjenta jak również wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie.

  Nasza placówka mieści się przy ul. Cybisa 4. W nowej lokalizacji prowadzone są usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej. Nasi pacjenci mogą tam skorzystać z konsultacji u lekarzy rodzinnych.

  Wychodzimy z założenia, że pacjent jest najważniejszy i to Państwa zdrowie jest dla nas priorytetem. Każdego dnia nasz personel stara się wyjść naprzeciw Państwa potrzebom i w miarę możliwości pomóc każdemu pacjentowi, który zgłosi się do naszej placówki. Jesteśmy też zwolennikami cyfryzacji, dlatego pomagamy naszym pacjentom w założeniu Internetowego Konta Pacjenta, które umożliwia im m.in. swobodny dostęp do historii zdrowia pacjenta, e-recept, zwolnień lekarskich czy skierowań. Jesteśmy również jednym z punktów, gdzie mogą Państwo potwierdzić profil zaufany.

   

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

  Pozdrawiamy i życzymy Państwu zdrowia

  Zarząd i pracownicy Przychodni KEN Cybisa

  Potrzebujesz więcej

  informacji?

  Oddzwonimy do Ciebie.

  Numer został wysłany.

  Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.