Umów się na wizytę

  Zapoznałem się z Polityką Prywatności Przychodni KEN Cybisa.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przychodnie KEN Cybisa moich danych osobowych w celu umówienia wizyty.
  Umów się na wizytę

  Korzystaj z opieki zdrowotnej online!

  Rozwój nowoczesnych technologii i narzędzi sprawił, że coraz bardziej powszechna staje się opieka zdrowotna on-line. Oczywiście korzystać z niej mogą również pacjenci naszej przychodni KEN – zachęcamy do zakładania Internetowego Konta Pacjenta, a nasi lekarze są w pełni przygotowani do wystawiania e-zwolnień oraz e-recept!

  Głównym narzędziem przygotowanym dla pacjentów w ramach rozwoju cyfrowego sektora ochrony zdrowia jest Internetowe Konto Pacjenta (IKP). W jednym miejscu można dzięki niemu znaleźć informacje o historii leczenia danej osoby, a także załatwić wiele spraw bez konieczności osobistej wizyty w przychodni.

  Internetowe Konto Pacjenta – co można w nim znaleźć?

  W Internetowym Koncie Pacjenta znaleźć można wiele informacji dotyczących stanu zdrowia i historii leczenia danej osoby, w tym odnośnie:

  • wystawionych i zrealizowanych (również częściowo) recept,
  • dawkowania przepisanego przez lekarza leku,
  • historii wizyt w przychodni lub u danego lekarza,
  • wystawionych e-zwolnień lekarskich,
  • zgłoszenia do ubezpieczenia zdrowotnego i wysokości opłaconych składek,
  • historii leczenia osoby bliskiej (po odpowiednim upoważnieniu).

  Internetowe Konto Pacjenta daje również możliwość załatwienia wielu spraw on-line. Za jego pośrednictwem można zgłosić potrzebę wystawienia kolejnej e-recepty (zwłaszcza w przypadku chorób przewlekłych), otrzymywać przez SMS-a lub e-mail informacje o przepisanych e-receptach i e-skierowaniach, upoważnić bliską osobę do dostępu do danych, wyrazić zgodę na udzielanie określonych świadczeń, a także wybrać (lub zmienić) lekarza, pielęgniarkę i położną POZ.

  Jak założyć IKP?

  Aby założyć Internetowe Konto Pacjenta, należy wejść na stronę www.pacjent.gov.pl – zalogować można się za pomocą profilu zaufanego (bezpłatny podpis elektroniczny, który upoważnia do załatwiania wielu spraw urzędowych drogą on-line) lub e-dowodu (dowodu osobistego z warstwą elektroniczną). IKP mogą posiadać osoby pełnoletnie oraz małoletnie od 16. roku życia, które np. poprzez profil zaufany mogą potwierdzić swoją tożsamość drogą elektroniczną. Osoby starsze, które nie korzystają z Internetu i mają z tym problem, mogą upoważnić do obsługi swojego IKP bliską osobę – to wygodne, ale nieobowiązkowe.

  Należy również pamiętać, że rozwiązania systemu zdrowotnego on-line – w tym Internetowe Konto Pacjenta, e-recepty, e-zwolnienia oraz e-skierowania – są bezpieczne i szyfrowane przy pomocy najnowocześniejszych narzędzi. Dzięki temu każdy pacjent ma pewność, że jego dane osobowe oraz wszystkie informacje wrażliwe dotyczące stanu zdrowia są w pełni chronione.

  W ramach sytemu zdrowotnego on-line można składać m.in. deklaracje wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej POZ. Zachęcamy do składania deklaracji do naszej przychodni KEN – wskazówki, jak zrobić to krok po kroku, można znaleźć tutaj -> https://przychodniaken.pl/rejestracja-online/. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem 22 120 20 66

  Umów się na wizytę

   Zapoznałem się z Polityką Prywatności Przychodni KEN Cybisa.
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przychodnie KEN Cybisa moich danych osobowych w celu umówienia wizyty.

   Potrzebujesz więcej

   informacji?

   Oddzwonimy do Ciebie.

   Numer został wysłany.

   Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.