Umów się na wizytę
Zapoznałem się z Polityką Prywatności Przychodni KEN.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przychodnie KEN moich danych osobowych w celu umówienia wizyty.
Umów się na wizytę

Szlachetne zdrowie… Zadbaj o nie z Przychodnią KEN!

12283_szlachetne-zdrowie-zadbaj-o-nie-z-przychod_1

Już w XVI wieku Jan Kochanowski pisząc fraszkę „Na zdrowie” zwrócił uwagę, że jest ono bezcenne. Aktualnie, żyjąc w ciągłym pośpiechu, zapominamy o nim, nie dbamy o nie na co dzień. Jakże często dopiero diagnoza choroby zatrzymuje ten pęd…

Bywa że jest to choroba ciężka, ponieważ czujemy się dobrze i przez wiele lat omijamy lekarzy, nie myślimy o profilaktyce. Powszechnym powodem takiego postępowania jest brak dostępu do lekarza, który przeprowadzi wywiad i zaleci profilaktyczne podstawowe badania laboratoryjne i diagnostyczne. Żyjemy co raz dłużej więc zróbmy wszystko aby żyć w lepszym zdrowiu.

Przychodnia KEN wychodzi naprzeciw potrzebom pacjentów, w swojej ofercie poza podstawową opieką lekarza POZ, specjalistów diabetologii, dermatologii i okulistyki, na których usługi posiada kontrakt z NFZ, stale poszerza pakiet usług o lekarzy innych specjalności.

Usługi komercyjne

To wachlarz wielu specjalistów, do których na wizytę – w ramach funduszu pacjenci czekają w wielomiesięcznych kolejkach – a przecież konsultacja nie powinna być odkładana i powinna odbyć się jak najszybciej. U naszych specjalistów pacjent zadba o serce i układ krwionośny, terapię hormonalną, schorzenia ortopedyczne skorzysta też z opieki psychiatrycznej. Pani ginekolog roztoczy opiekę nad pacjentkami od 2 do 102 lat. Poprowadzi ciążę oraz zadba o antykoncepcję. Pacjentki naszej przychodni w ramach profilaktyki raka piersi mogą wykonać badanie USG w promocyjnej cenie.

Nowość. Medycyna podróży

Coraz częściej zwiedzamy dalekie kraje Azji i Afryki, przed eskapadą w tak egzotyczne miejsca powinniśmy się odpowiednio przygotować i profilaktycznie zaszczepić przeciw występującym na danym terenie chorobom zakaźnym. Zgłoś się do Przychodni KEN na konsultację, ustal potrzebny pakiet szczepień, zabezpiecz się przed zdrowotnymi skutkami dalekich wypraw! Z podróży przywieźmy pamiątki i wspomnienia inne niż choroba zakaźna. Poradnię medycyny podróży uruchamiamy już w lipcu.

PACJENCI, KTÓRZY ZŁOŻĄ DEKLARACJĘ DO LEKARZA POZ OTRZYMUJĄ 10%RABAT NA USŁUGI KOMERCYJNE *

Przychodnia KEN

*nie dotyczy pakietów badań laboratoryjnych

Umów się na wizytę
Zapoznałem się z Polityką Prywatności Przychodni KEN.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przychodnie KEN moich danych osobowych w celu umówienia wizyty.

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.