Umów się na wizytę
Umów się na wizytę

Najtańszy pakiet ortopedyczny w Warszawie!

Ken Poradnia Ortopedyczna fb (1)

Zapraszamy do przychodni KEN na konsultacje ze specjalistą ortopedą połączone z poglądowym USG – tylko u nas z pakietu tych dwóch usług skorzystać można w niezwykle atrakcyjnej cenie 210 zł!

Schorzenia ortopedyczne są codziennością wielu osób, bez względu na wiek czy płeć. U pacjentów młodych oraz aktywnych fizycznie zdarzają się kontuzje będące efektem uprawiania sportu – może to być np. stłuczenie mięśnia, zerwanie więzadeł w kolanie czy skręcenie stawu skokowego. U osób w średnim wieku oraz starszych bardzo powszechne są z kolei stany przeciążeniowe, wynikające m.in. z szeroko rozumianego stylu życia, wykonywania określonej pracy czy naturalnego zużywania się poszczególnych elementów układu ruchu. Od stanów przeciążeniowych blisko już natomiast do chorób zwyrodnieniowych stawów, które objawiają się bólem, sztywnością stawów czy ograniczeniem ich ruchomości. Oczywiście różnego rodzaju urazy i schorzenia ortopedyczne mogą się tak naprawdę przytrafić każdemu – ważna jest ich szybka diagnostyka, która pozwala dobrać odpowiednie metody leczenia.

Szybka i niedroga diagnostyka ortopedyczna w przychodni KEN

W przychodni KEN do dyspozycji naszych Pacjentów pozostaje doświadczony ortopeda, wyspecjalizowany w diagnostyce i leczeniu różnego rodzaju kontuzji oraz chorób narządu ruchu. Na miejscu skorzystać można również z badania USG, które jest nieocenione w rozpoznaniu uszkodzeń tkanek miękkich: mięśni, stawów, torebek stawowych, ścięgien itp. Obie te usługi połączyliśmy w jeden atrakcyjny pakiet w wyjątkowej cenie 210 zł!

Zainteresowani? Wystarczy zadzwonić lub napisać do nas i umówić się na wizytę. Zapraszamy -> http://przychodniaken.pl/kontakt/.

Umów się na wizytę

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.