Umów się na wizytę
Umów się na wizytę

POZ dla dzieci

pediatra

Pediatria to dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem chorób wieku dziecięcego oraz prawidłowym przebiegiem rozwoju dziecka. Za ojca działu uznaje się Abrahama Jacobiego, założyciela pierwszej kliniki dla dzieci.

Pediatra specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń oraz chorób dziecięcych, świadcząc kompleksową opiekę nad rozwojem dziecka. Na badania pediatryczne można udać się z powodu niegroźnego przeziębienia bądź w przypadku podejrzeń związanych z poważniejszą infekcją u malucha. Dobry pediatra posiada szeroki zakres wiedzy na temat uwarunkowań genetycznych, psychospołecznych i psychologicznych dziecka. Potrafi zdiagnozować chorobę i zakwalifikować dziecko do odpowiedniego leczenia.

Ignorowanie objawów każdej choroby jest wielkim błędem, dlatego wizyta u pediatry jest wskazana, gdy tylko stan zdrowia dziecka zaczyna niepokoić. Na badania pediatryczne powinna również zgłosić swoje dziecko każda mama, między czwartym a siódmym tygodniem życia.

W ramach Przychodni Ken działa specjalistyczna poradnia pediatryczna, a w niej pediatrzy, którzy wiedzą jak pomóc najmłodszym. Poradnia mieści się w odrębnym budynku pod adresem Al. Ken 103 lok. 3 i oferuje szybkie terminy, brak kolejek oraz rejestracje za pośrednictwem dedykowanej linii telefonicznej.

Zapraszamy na konsultacje: 798 252 079

Umów się na wizytę

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.