Umów się na wizytę
Umów się na wizytę

Okulistyka

Okulistyka

Krótkie terminy na NFZ. Zadzwoń i umów się na wizytę: +22 120 20 33

Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów człowieka, który umożliwia wizualny odbiór rzeczywistości. Oko jest bardzo ważnym narządem receptorowym, ale też niezwykle kruchym. Analizą jego budowy i czynności oraz rozpoznawaniem schorzeń i leczeniem specjalizuje się okulistyka.

Na badanie ostrości wzroku, lub inne badania okulistyczne, należy się wybrać w przypadku stwierdzenia problemów z jakością widzenia, lub dolegliwościami oczu. Badanie wzroku należy przeprowadzać również profilaktycznie. Powinni się na nie zgłaszać zwłaszcza ludzie, którzy pracują przy komputerze lub wykonują zawód wymagający doskonałego wzroku.

Regularne przeprowadzanie badań okulistycznych umożliwia szybkie wykrycie choroby i wady oka lub powiek. Badanie wzroku jest istotne, gdyż wczesna diagnoza choroby umożliwia korektę, a niekiedy nawet pełne wyleczenie defektu. Okulista nie tylko przeprowadza badanie wzroku, ale również leczy choroby oczu oraz prowadzi zabiegi umożliwiające korektę wzrokową.

W Przychodni KEN przyjmują jedni z najlepszych okulistów w Warszawie. Nasi specjaliści zajmują się kompleksowym leczeniem chorób oczu oraz doborem okularów korekcyjnych i soczewek kontaktowych. W naszym gabinecie okulistycznym na Ursynowie przeprowadzane są specjalistyczne badania diagnostyczne przy pomocy profesjonalnego sprzętu mierzącego m.in. ostrość wzroku, pole widzenia i ciśnienie śródgałkowe.

Umów się na wizytę

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.