Umów się na wizytę
Umów się na wizytę

Dietetyka

Nadwaga, otyłość, nietolerancje pokarmowe i związane z nimi złe samopoczucie nawet w przypadku prawidłowej wagi to podstawowe wskazania do wizyty u dietetyka. Chcąc  rozpocząć i zbilansować zdrową dietę odchudzającą bez nietrwałych rezultatów i efektu jo-jo warto udać się do specjalisty, zwłaszcza kiedy odchudzanie na własną rękę nie przynosi oczekiwanych wyników bądź brakuje mobilizacji.

Korzystając z pomocy dietetyka nie tylko można zgubić zbędne kilogramy, ale przede wszystkim nauczyć się zdrowo i racjonalnie odżywiać, a tylko dzięki zdrowym nawykom żywieniowym, prawidłowemu stylowi życia, w którym jest ruch można zachować odporność fizyczną, kondycję i smukłą sylwetkę na długie lata.

W Przychodni KEN, konsultacje prowadzone są dla osób chorych i zdrowych. Przeprowadzając szczegółowy wywiad, nasz dietetyk  ocenia codzienny sposób odżywiania pacjenta. Wspólnie z nim ustala przyczynę otyłości, złego samopoczucia lub innych dolegliwości i drogą eliminacji ustala jadłospis zgodnie z zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia. Bez nudy i bez rygoru – dieta jest zawsze dopasowana do indywidualnych potrzeb i kulinarnych upodobań. W razie braku satysfakcji – potrawy zmienia się tak, aby osiągnąć wyznaczony cel.  

Do poradni dietetycznej zapraszamy również osoby zdrowe, o prawidłowej masie ciała, które chcą upewnić się czy odżywiają się w sposób  prawidłowy, chcą być może zmienić nawyki żywieniowe i w ten sposób podnieść jakość codziennego menu w celu profilaktyki wielu schorzeń. Na życzenie pacjenta przygotowywany jest indywidualny  jadłospis dostosowany do energetycznych potrzeb.

Umów się na wizytę

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.