Umów się na wizytę
Umów się na wizytę

Rezonans w pracowni TOMMA z rabatem dla Pacjentów KEN

Rezonans w pracowni TOMMA z rabatem dla Pacjentów KEN

Z przyjemnością informujemy, że nasi Pacjenci, którzy otrzymali od lekarza POZ skierowanie na badania rezonansu magnetycznego, mogą je wykonać w naszej partnerskiej pracowni TOMMA w specjalnej, niższej cenie!

Rezonans magnetyczny to nowoczesne, mało inwazyjne i zupełnie bezbolesne badanie obrazowe, dzięki czemu można uzyskać bardzo szczegółowe przekroje narządów wewnętrznych we wszystkich płaszczyznach. Ponieważ w trakcie badania nie wykorzystuje się żadnego szkodliwego promieniowania – a jedynie właściwości atomów, z których składa się ludzkie ciało – jest ono bardzo bezpieczne. Aparat do rezonansu tworzy pole magnetyczne o dużym nasileniu, pobudza protony wodoru znajdujące się w ciele, te zaś emitują fale radiowe zamieniane w obraz przez komputer.

Rezonans magnetyczny znajduje bardzo szerokie zastosowanie we współczesnej medycynie. Pozwala na ocenę stanu wszystkich narządów wewnętrznych i tkanek, umożliwia ocenę funkcjonowania serca i naczyń krwionośnych, pozwala na diagnostykę zmian w układzie szkieletowym oraz mięśniowym. Wykonuje się go profilaktycznie i diagnostycznie w przypadku chorób nowotworowych oraz ośrodkowego układu nerwowego. Rezonans magnetyczny bywa częstym badaniem pierwszego rzutu zlecanym przez lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej, a na podstawie otrzymanych wyników może on dobrać odpowiednie metody leczenia lub skierować osobę do konkretnego specjalisty.

Wszystkich Pacjentów informujemy, że posiadając skierowanie na rezonans magnetyczny wystawione przez naszych lekarzy POZ, mogą skorzystać ze specjalnej oferty cenowej na badanie MRI przygotowanej przez pracownię TOMMA. Oprócz atrakcyjnego rabatu, pracownia oferuje bardzo krótki czas oczekiwania na wizytę. Wszystkie szczegóły znaleźć można na stronie https://tomma.com.pl/. Zapraszamy!

Umów się na wizytę

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.