Umów się na wizytę
Umów się na wizytę

Promocja badań serca w Przychodni KEN

Życie w pośpiechu i codzienny stres, nieracjonalna dieta oraz nadmiar obowiązków to nie są okoliczności sprzyjające naszemu sercu. Warto więc o nie zadbać zawczasu, a w przypadku niepokojących objawów, zdecydować na konsultację u specjalisty. W diagnostyce chorób sercowo-naczyniowych niektóre badania są niezbędne, a wykonywane kontrolnie raz w roku, po ukończeniu 40. roku życia stanowią niezbędną profilaktykę schorzeń kardiologicznych. Należą do nich: Echo serca (USG serca), które pozwala na ocenę budowy serca i jego pracy, ocenę zastawek i ruch mięśnia sercowego oraz EKG – wykonywane w celu diagnostyki zaburzeń rytmu serca, obszarów niedokrwienia czy przerostu mięśnia sercowego.

Przychodnia KEN oferuje wyjątkową promocję –badanie Echo serca i EKG wraz z konsultacją kardiologa w wyjątkowej cenie – 199 zł!

Badania w naszej placówce, po wcześniejszej rejestracji, w każdą środę od godz. 16.00 do 19.00 wykonuje kardiolog, certyfikowany w zakresie diagnostyki kardiologicznej – lek. med. Marcin Sobiech.

Zadbaj o swoje serce i zbadaj je już dziś!

Umów się na wizytę

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.