Umów się na wizytę
Umów się na wizytę

Dietetyka i psychodietetyka w przychodni KEN

dietetyka i psychodietetyka w przychodni KEN

Dietetyka i psychodietetyka w Przychodni Al. Ken Sp. z o.o.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy przekonani, że nieodłącznym elementem zdrowego stylu życia jest odpowiednia dieta. Oferujemy edukację z zakresu komponowania zdrowych posiłków w zależności od indywidualnych potrzeb i wsparcie motywacyjne na każdym etapie tego procesu. Koncentrujemy się na pomocy w osiągnięciu prawidłowej masy ciała u dorosłych, dzieci, młodzieży i osób starszych.

Programy dietetyczne tworzymy w oparciu o rzetelną wiedzę oraz profesjonalne wsparcie psychologiczne. Każde spotkanie to praca nad zmianą niekorzystnych nawyków związanych z jedzeniem i nie tylko. Uczymy jak komponować i planować posiłki, żeby się odżywiać – nie przejadać się i nie głodować. Rozumiemy i odpowiadamy na potrzeby wymagających klientów.

Dokładamy starań, żeby spotkania odbywały się w życzliwej, przyjaznej atmosferze. Dla nas ważny jest Twój cel.

Agata-KucAgata Kuc – Dietetyk, Psycholog, Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW oraz Psychologii UKSW w Warszawie. Należy do Polskiego Towarzystwa Dietetyki i Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Specjalizuje się w terapii chorób dietozależnych, nadwagi, otyłości i zaburzeń odżywiania u dorosłych i dzieci. Oprócz dietoterapii oferuje wsparcie psychologiczne dla osób, chcących zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie poprzez zmianę nawyków żywieniowych.

 

Joanna-BojarJoanna Bojar – Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Uczestniczka wielu konferencji z zakresu dietetyki, autorka artykułów i publikacji naukowych. Specjalizuje się w skutecznym odchudzaniu i trwałej zmianie nawyków żywieniowych. Motywuje, wspiera, przekazuje przydatne techniki i narzędzia. Pokazuje jak osiągać trwałe efekty, pozostając w zgodzie ze sobą i atmosferze akceptacji. Pomaga odnaleźć i utrzymać motywację. Udowadnia, że odchudzanie i zdrowe odżywianie przy odpowiednim wsparciu mogą stać się inspirującą i ciekawą przygodą. Uważa, że dietetyk to zawód z misją, a praca z innymi sprawia jej ogromną satysfakcję.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!

Umów się na wizytę

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.